Dominika Łysio

Mam na imię Dominika, mieszkam we Wrocławiu i wierzę, że każdy jest utalentowany. Prowadzę serwis Tropiciele Talentów, gdzie opowiadam o talentach Gallupa dla młodych osób i dzieci.

Odkąd pamiętam działam i pracuję z ludźmi i dla ludzi. Dla ich rozwoju, lepszego samopoczucia, większej pewności siebie. Zdobyłam wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a w praktyce zajmowałam się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń i rozwoju pracowników w świecie wielkich firm. Od kilku lat jestem dla siebie sterem, żeglarzem i okrętem, a dzięki temu sama wyznaczam kierunek swojej jazdy.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci- młodej licealistki, przystojnego ucznia 8 klasy i pewnego siebie pierwszoklasisty.

Jako rodzic, jak myślę o moich dzieciach, o ich przyszłości i rozwoju, wierzę głęboko, że jedynym dobrym rozwiązaniem jest słuchanie ich głosu serca, a nie mojego. Moje, choć zatroskane o ich przyszłość, to co powinno zrobić, to wsłuchać się w ich potrzeby i marzenia.

Pozwól swojemu dziecku i sobie szybować
w przestrzeni nieograniczonych możliwości

Aktywnie propaguję odkrywanie talentów Instytutu Gallupa, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. W działaniu i w pracy z grupą staram się być praktyczna i otwarta. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą i wspieram innych w osiąganiu zamierzeń.

Jestem przekonana i widzę na co dzień, że każdy z Nas ma talenty i naturalny potencjał. Pytanie zaś jest jak użyje tego co ma, by zdobyć to co chce ?

Moje TOP5 mocnych stron zgodnie z CliftonStrengths:

  • Kontekst – Context
  • Odpowiedzialność – Responsibility 
  • Bliskość – Relator
  • Zgodność – Harmony
  • Osiąganie – Achiever