Katarzyna Bieleniewicz

Trener mocnych stron i talentów Gallupa – Gallup® Certified Strengths Coach – w swojej pracy używam narzędzia CliftonStrengths.

Jestem absolwentką dwóch kierunków – pedagogiki pracy z doradztwem zawodowym oraz kulturoznawstwa. Ponad 12 lat aktywnie działałam w organizacji non profit, wspierając osoby indywidualne oraz grupy, w organizacji pracy oraz rozwoju na różnych płaszczyznach.

Od dawna jestem zafascynowana pozytywną psychologią, metodologią Instytutu Gallupa i możliwościami rozwoju, jakie daje narzędzie CliftonStrengths (test Gallupa). Ta fascynacja przerodziła się w zawód, w którym się spełniam jako Certyfikowanym trenerem mocnych stron i talentów Gallupa – Gallup® Certified Strengths CoachW pracy z klientami używam profesjonalnego narzędzia do diagnozy mocnych stron i talentów – CliftonStrengths. Od 9 lat pracuje jako niezależny przedsiębiorca. Wspieram małe i średnie firmy jako kreatywny konsultant w zakresie tworzenia nowych produktów, projektów oraz działalności w social mediach.

Moją pasją jest również rozwój i pomoc innym w odkrywaniu ich potencjału osobistego oraz pomysłu na siebie.  

Jestem twórcą i prowadzącą popularny podcast biznesowo – rozwojowy Tuż przy uchu który tworzę dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych. Z gośćmi poruszamy tematy związane z autentycznością w życiu i biznesie, odkrywaniem swoich pasji, swoich mocnych stron, pracy zdalnej, efektywnej pracy oraz kreatywności.

Moje TOP 5 mocnych stron wg.Gallupa Clifton StrengthsFinder 2.0

  • Indywidualizacja – Individualization
  • Wizjoner – Futuristic
  • Empatia – Empathy
  • Zbieranie – Input
  • Poważanie – Significance
  • Maksymalista – Maximizer

PRYWATNIE

Jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Moje życiowe wartości to rodzina, rozwój, niezależność, twórczość i ogromna ciekawość świata. Fascynuje mnie człowiek, jego sposób myślenia. Uwielbiam poznawać nowe osoby, kolekcjonować ciekawe historie i słuchać ich przy dobrej kawie.