Talenty Dużych i Małych
TDiM 042: Talent Wizjoner [Futuristic]
Loading
/

Posłuchaj o tym, jakie cechy posiada i jak możesz obserwować jeden z 34 talentów Gallupa czyli talent Wizjoner (Futuristic).

W tym odcinku:

  • Definicja talentu
  • Sonda uliczna czyli co mówią osoby z tym talentem
  • Słowa talentu
  • Podpowiedzi związane z samoobserwacją
  • Wskazówki do wykorzystania w edukacji
  • Strategie rodzicielskie

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Wizjoner, są zainspirowane przyszłością i tym, co mogłoby być. Swoją wizją przyszłości zachęcają innych, by też marzyli i wyobrażali sobie, co może się wydarzyć.

„Czy nie byłoby wspaniale, gdyby…” albo ” Oczami wyobraźni widzę…”- to właśnie stwierdzenia, które możemy usłyszeć od osoby z tym talentem.

Wizjoner to osoba, która lubi patrzeć poza horyzont. Fascynuje ją przyszłość, niczym na filmie, widzi w detalach wszystko to, co może przynieść dzień jutrzejszy.

To marzyciele, może czasem awangardowi, zbyt nowocześni jak na swoje czasy, przez innych widziani ,jako osoby bujające w obłokach. Ale może właśnie takim wizjonerom mamy dziś telefony komórkowe, podróżujemy samolotami, a już niedługo również na Księżyc.

Brzmi fantastycznie? Nie dla osoby z talentem Wizjoner, bowiem takie wizje przyszłości napełniają ją energią i nadzieją na lepszy świat.

Słuchając tego odcinka, przekonaj się, jakie cechy posiada talent Wizjoner i jak działa.

W odcinku gościnnie wzięli udział: Beata Piasny, Kasia Bieleniewicz i Bartek Wysocki. Więcej informacji o rozmówcach na stronie podcastu, we wpisie do odcinka.

Poznaj talent Wizjoner i korzystaj z jego mocy!

Zapraszam do słuchania odcinka i zostawienia swojego komentarza.

Dziękuję 🙂


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *