Jeśli talent Integrator jest jednym w Twoich dominujących i chcesz go lepiej poznać oraz dowiedzieć się, jak go używać w edukacji i w swoim rodzicielstwie, to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Talenty Dużych i Małych
Talenty Dużych i Małych
TDiM 069: Talent Integrator [Includer]
Loading
/
W tym odcinku:
  • Definicja talentu
  • Sonda uliczna czyli co mówią osoby z tym talentem
  • Słowniczek talentu
  • Podpowiedzi związane z samoobserwacją
  • Wskazówki do wykorzystania w edukacji
  • Strategie rodzicielskie

Osoby, które wyróżnia cecha Integratora, akceptują innych. Są świadome tego, że istnieją ludzie odrzuceni i podejmują wysiłek, aby ich włączyć do grupy. Osoby z tą cechą są wrażliwe na tych, którzy są wykluczeni i mają wrodzoną potrzebę i zdolność do wprowadzenia ich do grupy. Ich przemyślane podejście do innych nie tylko zwiększa uczestnictwo i komunikację, ponieważ zapewniają uwzględnienie każdego, ale także zapewniają poziom tolerancji i akceptacji różnorodności.

Nie tolerują one widoku, kiedy ktoś pozostawiony na zewnątrz zagląda przez okno. Jaki chłód musi towarzyszyć takiej izolacji. „Zakreśl większe koło” – mówią do innych „Wciągnij ich do środka tak, aby poczuli ciepło”.
Instynkt nakazuje im tolerancję. Nie zwracają uwagi na rasę, płeć, narodowość, osobowość, czy religię. Rzadko oceniają innych. Rzucona mimochodem uwaga mogłaby zranić czyjeś uczucia. A dlaczego osoba z Integratorem miałaby to robić, jeżeli nic i nikt jej do tego nie zmusza.

W tym odcinku udział wzięli:

Agnieszka Koba – niepoprawna optymistka, uwielbia wyzwania i zmiany, mocno wierzy w talenty innych ludzi. Współtwórczyni marki „Zielona Łyżeczka”, miejsca, gdzie liczy się człowiek i jego dobre samopoczucie, sklepu gdzie można kupić produkty, pozwalające żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym nas światem.
Na co dzień zawodowo współpracuje z firmami IT, pomaga im rosnąć i tworzyć kulturę, opartą na wartościach i kapitale ludzkim. Studentka The Canadian MBA.
Prywatnie mama czwórki chłopców, żona, zapalona podróżniczka, zdobywająca rodzinnie każdy najdalszy kraniec świata. W wolnej chwili biega, jeździ na desce i mizia koty. Akumulatory ładuje w górach, zawsze ze sprawdzonymi przyjaciółmi. Jej przemyślenia można poczytać na stronie Habbiton.
Strona główna Zielonej łyżeczki
Profil Agnieszki na LinkedIn

Mietek Dutkowski– przedsiębiorca, miłośnik budowania aktywów i producent muzyczny.
W okresie ostatnich 26 lat założył 8 własnych firm. Przez długi czas zdobywał umiejętności biznesowe w praktyce. 

W ciągu 12 lat przeszkolił niespełna 1300 osób z zakresu edukacji finansowej, budowania aktywów, biznesu i trwałej zmiany.
Szkolił się bezpośrednio u najlepszych przedsiębiorców zarówno w Polsce, UK jak i USA. Na co dzień preferuje życie w „TU i TERAZ”.
Obecnie zarządza Akademią Mieszkanicznika, którą zbudował. Jest to platforma VOD na której jest praktyczna wiedza z zakresu inwestowania i zarządzania nieruchomościami. Oprócz projektów związanych z nieruchomościami produkuje muzykę binauralną, która wspiera synchronizację półkul mózgowych i wpływa na wzrost ludzkiego potencjału. Posiada praktyczne doświadczenie w pracy z zakresu odbudowy zdrowia.
Jego pasją jest produkcja muzyki binauralnej i elektronicznej, wyjazdy w góry, jazda na snowboardzie
i budowanie aktywów w rzeczywistym świecie. Zawodowo używa Mocnych Stron pracując nie tylko z przedsiębiorcami. Potrafi wskrzesić w ludziach, to co najmocniejsze i przekuć ich naturalne zasoby w realne zyski.
Strona główna Akademii Mieszkanicznika

Jeśli chcesz wybrać się ze mną na wirtualną kawę, to zapraszam Cię serdecznie pod tym linkiem: https://buycoffee.to/podcasttdim

Postawiona przez Ciebie kawa zostanie nie tylko wypita, ale pomoże sfinansować:

  • nagrywanie kolejnych odcinków,
  • odpłatny montaż,
  • obsługę serwisów podcastu przez wirtualną asystentkę.

Dlatego już teraz serdecznie dziękuję za kawę, wsparcie, wspólne spotkanie w kolejnym nagranym odcinku i za Twoje dobre serce.

Linki:

Strona Tropicieli Talentów i więcej o talentach Gallupa
Profil Podcastu na Instagramie

Podcast możesz subskrybować poprzez:
Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila, a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Talenty Dużych i małych”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat.

Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób zainteresowanych talentami dla małych i dużych.

Dziękuję


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *