Talenty Dużych i Małych
Talenty Dużych i Małych
TDiM 052: Talent Rozwijanie innych [Developer]
Loading
/

Posłuchaj o tym, jakie cechy posiada i jak możesz obserwować jeden z 34 talentów Gallupa czyli talent Rozwijanie innych (Developer).

W tym odcinku:

  • Definicja talentu
  • Sonda uliczna czyli co mówią osoby z tym talentem
  • Słowa talentu
  • Podpowiedzi związane z samoobserwacją
  • Wskazówki do wykorzystania w edukacji
  • Strategie rodzicielskie

Osoby, które wyróżnia cecha Rozwijania Innych, rozpoznają i wspierają potencjał, który tkwi w ludziach. Dostrzegają każde oznaki rozwoju i czerpią z niego satysfakcję.

To są osoby, które widzą potencjał w ludziach. Często jest tak, że jest to jedyna rzecz jaką dostrzegają. Ale właśnie one mają świadomość, że w ten potencjał warto inwestować.

Z punktu widzenia osób z talentem Rozwijanie innych nikt nie jest w pełni ukształtowany, ani nikt nie jest skończonym, kompletnym dziełem. Przeciwnie – każdy człowiek stale się rozwija i ma w sobie mnóstwo możliwości. I to właśnie fascynuje osoby z tym talentem.

Warto również dodać, że osoby takie w sposób naturalny i instynktowny uwielbiają towarzyszyć innym w ich transformacji i zmianie na lepsze. Uwielbiają stawiać wyzwania, ale takie, które sprawiają, że ktoś dokonuje progresu, osiąga lepsze wyniki- po postu rozwija się osobiście.

Więcej o tym talencie opowiedziały osoby, które posiadają ten dar wśród swoich dominujących talentów: Katarzyna Trzcińska, Marta Jagusztyn i Agnieszka Gut.
Więcej o uczestniczkach sondy ulicznej dowiesz się z wpisu odcinka.
>>>> Kliknij tutaj

Poznaj talent Rozwijanie innych i korzystaj z jego mocy!

Zapraszam do słuchania odcinka i zostawienia swojego komentarza.

Dziękuję


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *