Talenty Dużych i Małych
TDiM 054: Talent Poważanie [Significance]
Loading
/

Jeśli talent Poważanie jest jednym w Twoich dominujących i chcesz go lepiej poznać oraz dowiedzieć się, jak go używać w edukacji i w swoim rodzicielstwie, to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

W tym odcinku:
  • Definicja talentu
  • Sonda uliczna czyli co mówią osoby z tym talentem
  • Słowniczek talentu
  • Podpowiedzi związane z samoobserwacją
  • Wskazówki do wykorzystania w edukacji
  • Strategie rodzicielskie

Osoby, które wyróżnia cecha Poważania, chcą, aby inni ludzie traktowali je z wielkim szacunkiem. Są niezależne i chcą być rozpoznawane.

Są cenione za niezależność oraz szacunek, jakim cieszą się u innych. Na to drugie same ciężko pracują. Nie chcą być kimś przeciętnym. Ich celem jest zdobycie uznania oraz możliwość wykazania się.

To, że inni ich słuchają i mogą doceniać ich umiejętności, jest dla nich sprawą bardzo ważną. Pragną uznania. Chcą, by ich głos był słyszany. Chcą się wyróżniać. Czują potrzebę bycia podziwianym/ną jako osoba wiarygodna, profesjonalna oraz odnosząca sukcesy.

Osoby o tym talencie to profesjonaliści, którzy na swój sukces ciężko zapracowali. Mają wielkie aspiracje i wciąż podążają za nowym celem. Wielu z nich w drodze do sukcesu musiało pokonać poważne przeszkody i obalić stereotypy.

Tym razem w sondzie ulicznej o talencie Poważanie całkiem na poważnie i mówiąc o istotnych sprawach opowiedzieli : Monika Czerniejewska , Kasia Pisula i Marcin Milewicz.


Więcej o uczestniczkach sondy ulicznej dowiesz się z wpisu odcinka.
>>>> Kliknij tutaj

Poznaj talent Poważanie i korzystaj z jego mocy!

Zapraszam do słuchania odcinka i zostawienia swojego komentarza.

Dziękuję


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *