Talenty Dużych i Małych
TDiM 064: Talent Bliskość [Relator]
Loading
/

Jeśli talent Bliskość jest jednym w Twoich dominujących i chcesz go lepiej poznać oraz dowiedzieć się, jak go używać w edukacji i w swoim rodzicielstwie, to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

W tym odcinku:
  • Definicja talentu
  • Sonda uliczna czyli co mówią osoby z tym talentem
  • Słowniczek talentu
  • Podpowiedzi związane z samoobserwacją
  • Wskazówki do wykorzystania w edukacji
  • Strategie rodzicielskie

Osobom, których wyróżnia cecha Bliskości, radość sprawiają bliskie relacje z innymi. Czerpią głęboką satysfakcję pracując z przyjaciółmi nad osiągnięciem jakiegoś celu.

Potrzeba trwałych relacji z ludźmi określa podejście osób z tym talentem do znajomości i przyjaźni. Krótko mówiąc, cecha ta sprawia, że ciągnie je raczej w stronę tych, których już znają.

Osoby z talentem Bliskość niekoniecznie stronią od nowych znajomości – mogą mieć inne silne cechy, które powodują, że cieszą się sytuacją, w której obcy stają się ich znajomymi. Ale ogromną przyjemność i siłę czerpią z przebywania w pobliżu swoich serdecznych przyjaciół.

Skoro osoba z tym talentem stawia na bliskie relacje, które charakteryzują się ciepłym i życzliwym wzajemnym odnoszeniem się do siebie, zaufaniem i skłonnością do wzajemnych zwierzeń, to zapewne w tej relacji pojawia się emocjonalna zażyłość. Osoba z talentem Relacyjności chce pogłębiać łączącą ją z drugim człowiekiem więź, chcąc również lepiej poznawać siebie w tej relacji oraz zrozumieć uczucia, cele, obawy, marzenia zarówno swoje jak i drugiej strony.

Tym razem w sondzie ulicznej o talencie Bliskość opowiedziały : Anna Stanclik, Teresa Musiał i Agnieszka Barszcz.

Więcej o uczestniczkach sondy ulicznej dowiesz się z wpisu odcinka. >>>więcej

A jeśli chcesz wybrać się ze mną na wirtualną kawę, to zapraszam Cię serdecznie pod tym linkiem: https://buycoffee.to/podcasttdim

Postawiona przez Ciebie kawa zostanie nie tylko wypita, ale pomoże sfinansować:

  • nagrywanie kolejnych odcinków,
  • odpłatny montaż,
  • obsługę serwisów podcastu przez wirtualną asystentkę.

Dlatego już teraz serdecznie dziękuję za kawę, wsparcie, wspólne spotkanie w kolejnym nagranym odcinku i za Twoje dobre serce.

Poznaj talent Bliskość i korzystaj z jego mocy!

Zapraszam do słuchania odcinka i zostawienia swojego komentarza.

Dziękuję


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *