Talenty Dużych i Małych
TDiM 021: Jak zaplanować wakacje z rodziną?
Loading
/

Podcast Talenty Dużych i Małych powstał z myślą, by połączyć temat dorosłych 34 talentów Gallupa dla tych dużych i 10 dziecięcych talentów dla tych małych. Łączymy talenty dużych i talenty małych. Tylko u nas szersze spojrzenie na talenty z perspektywy różnych pokoleń.

W tym odcinku
  • Jakie wakacje wybiera rodzina Dominiki?
  • Kolejne kroki, by zaplanować wspólny rodzinny wyjazd.
  • Wyjazdy, które polecają członkowie rodziny Łysio.
Podsumowanie odcinka

Posłuchaj o tym, jak zorganizować wakacje trochę inne niż te co zwykle. W odcinku tym nie bierze udziału Kasia, gdyż jest na podcastowym urlopie. Gośćmi odcinka są członkowie rodziny Dominiki:

Główna domena talentów w domu Dominiki to talenty z obszaru Wykonywania. Oznacza to, że działanie, doprowadzanie spraw do końca, realizowanie jest dla istotną sprawą w rodzinie Łysio.

Większość Polaków organizując wakacje, zwykle przemieszcza się z miejsca zamieszkania do miejsca wypoczynku i tam spędza swój urlop. W rodzinie Dominiki wygląda to trochę inaczej.

Wspólne wakacje rodziny to połączenie wypoczynku i zwiedzania, w czasie którego rodzina przemieszcza się z jednego miejsca do drugiego. Taką wycieczkę-urlop organizują sami i w tym odcinku opowiadają, jak to robią.

Zapraszam do słuchania tego odcinka


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *