Jeśli talent Aktywator jest jednym w Twoich dominujących i chcesz go lepiej poznać oraz dowiedzieć się, jak go używać w edukacji i w swoim rodzicielstwie, to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Talenty Dużych i Małych
Talenty Dużych i Małych
TDiM 058: Talent Aktywator [Activator]
Loading
/
W tym odcinku:
  • Definicja talentu
  • Sonda uliczna czyli co mówią osoby z tym talentem
  • Słowniczek talentu
  • Podpowiedzi związane z samoobserwacją
  • Wskazówki do wykorzystania w edukacji
  • Strategie rodzicielskie

Osoby, które wyróżnia cecha Aktywatora, przyczyniają się do realizacji zadań dzięki temu, że potrafią swoje myśli obrócić w czyn. Często są niecierpliwi, a metaforą tego talentu jest oczekiwanie w blokach startowych na wystrzał sędziego startowego.

Zwykle zadają sobie pytanie „Kiedy zaczynamy?” To pytanie stale powraca w w ich życiu, a osoby takie po prostu rwą się do działania.

To są osoby, dla których liczy się działanie. I można by zapytać, dlaczego ten talent nie jest w grupie talentów wykonywania. Może to jest podobne ja w przypadku chemicznego katalizatora, który dopiero w kontakcie z odpowiednimi substancjami powoduje przyspieszenie reakcji chemicznej.

A dla osób z Aktywatorem można mieć wrażenie, że ta potrzeba aktywowania szczególnie się uwidacznia w kontakcie z innymi ludźmi, w momencie gdy dana aktywność jest realizowana w grupie lub przez grupę. I to nie tylko aktywowania siebie, ale właśnie tych innych. Dlatego jak najbardziej przez taką postawę zachęcania do działania talent Aktywator jest talentem wywierania wpływu.

Tym razem w sondzie ulicznej o talencie Aktywator opowiedzieli : Kamila Bartoszek, Joanna Czarnecka i Łukasz Srokowski.

Więcej o uczestniczkach sondy ulicznej dowiesz się z wpisu odcinka. >>> więcej

A jeśli chcesz wybrać się ze mną na wirtualną kawę, to zapraszam Cię serdecznie pod tym linkiem: https://buycoffee.to/podcasttdim

Postawiona przez Ciebie kawa zostanie nie tylko wypita, ale pomoże sfinansować:

  • nagrywanie kolejnych odcinków,
  • odpłatny montaż,
  • obsługę serwisów podcastu przez wirtualną asystentkę.

Dlatego już teraz serdecznie dziękuję za kawę, wsparcie, wspólne spotkanie w kolejnym nagranym odcinku i za Twoje dobre serce.

Poznaj talent Aktywator i korzystaj z jego mocy!

Zapraszam do słuchania odcinka i zostawienia swojego komentarza.

Dziękuję


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *